התעוררתם בוקר אחד וידעתם שזהו, הגיע הרגע להקים את האתר שתמיד חלמתם עליו. אבל יש רק בעיה אחת... אין לכם מושג איך עושים את זה, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אז איך באמת אתר נולד? אמנם לא בדיוק כמו תינוק, אבל השלבים מאוד דומים בשניהם. ננסה לתאר עבורכם את התהליך בקצרה, על מנת שתבינו את הרעיון על-בוריו.

איך בונים אתר?

התעוררתם בוקר אחד וידעתם שזהו, הגיע הרגע להקים את האתר שתמיד חלמתם עליו. אבל יש רק בעיה אחת... אין לכם מושג איך עושים את זה, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אז איך באמת אתר נולד? אמנם לא בדיוק כמו תינוק, אבל השלבים מאוד דומים בשניהם. ננסה לתאר עבורכם את התהליך בקצרה, על מנת שתבינו את הרעיון על-בוריו.

  • אתם רוצים אתר - נכון מאוד, אתר מתחיל קודם כל מהרצון שלכם, של הלקוח, להקים אחד כזה, לכל מטרה ולכל צורך. אתר תדמית, חנות אלקטרונית, תיק עבודות עבור צלמים, זמרים ואפילו מעצבי שיער. אפשר להקים אתר על כל נושא שבעולם, וכל מה שנשאר זה רק לרצות.
  • אתם פונים אלינו - לאחר שהרצון התבשל אצלכם כתירס חם, אתם פונים אלינו בעמוד יצירת הקשר, ואנחנו מתאמים ביחד פגישה לצורך היכרות ראשונה, תיאום ציפיות ואפיון הדרישות שלכם. כל בקשה היא אפשרית, כל דרישה היא בת-ביצוע וניתן להגשימה.
  • שליחת הצעת מחיר - לאחר שאפיון המערכת ברור לשני הצדדים, אנו שולחים לכם הצעת מחיר מסודרת הבאה לקראתכם ולעתים גם מציעה לכם חידושים לקידום אתרכם, כמו למשל פורום PHP, אחד היחידים מסוגם בעולם, הבנוי במבנה של שרשור הודעות.
  • אישור הצעת המחיר - לאחר שאישרתם ושלחתם את הצעת המחיר שלנו חתומה, אנו מיד מפשילים שרוולים ומתחילים במלאכת עיצוב האתר שישקף את החזות ואת הקונספט של אתרכם.
  • התאמת מערכת לניהול התוכן - הרי ברור לכם, כפי שבוודאי קראתם בעמוד אודות ווב 2.0 שלא אנחנו מנהלים ואחראים על התכנים באתרכם, אלא אתם או כל אחד אשר נבחר על-ידיכם לתפקיד זה. אנחנו גם יכולים להכניס עבורכם את התכנים בשלב הראשוני לצורך השקת האתר והעלייה לאוויר. אבל אנחנו מאמינים שחשוב שהכוח יהיה קודם בצד הלקוח.
  • בניית גריד עיצובי ושילוב בין עיצוב, אתר ו-CMS - לאחר שסיימנו לבצע אדפטציה עבור העיצוב והתאמנו את המערכת לניהול התוכן (ה-CMS), אנו משלבים בין כל היישומים בהרמוניה מושלמת, כך שהעיצוב הוא העיצוב שבחרתם, המערכת לניהול התוכן מציגה את התכנים שהזנתם והאתר הוא בדיוק האתר שעליו חלמתם. תוכלו להתרשם מהתהליך בשלמותו בעמוד תיק העבודות שלנו.
  • הכנה ל-SEO - אנחנו לעולם לא שוכחים לציין שהמערכת לניהול התוכן מבצעת הכנה ל-SEO, כלומר אופטימציה במנועי חיפוש עבור תוצאות אורגניות של Google, walla, MSN ועוד מנועי חיפוש רבים נוספים. כמובן, גם אנחנו מציעים עבורכם את מלאכת התהליך הראשוני של קידום האתר.
  • האתר הושק והוא באוויר, מה עכשיו? - נותר להרים כוס יין על השלמת המלאכה, ולהתחייב לכם על תיקוני באגים עבור מודולים שנכללו בהצעת המחיר המקורית למשך חודש מיום ההשקה. רציתם מודולים נוספים לאחר ההשקה? אין שום בעיה, יש לנו מגוון שלם להציע לכם, ובתמחור לפי שעות תוכלו לקבל כל מודול לאתרכם שרק תרצו: בלוג, פורום, וויג'דטים, מדיה ועוד.
  • לחיצת יד ושמירה על קשר - אנחנו לא נעלמים מהאופק לאחר השקת האתר, אנחנו עדיין כאן בכתובת הזו, וניתן ליצור איתנו קשר בכל יום ובכל שעה. יש לנו נאמנות כלפי לקוחותינו ואנחנו מתחיביים לעשות ככל יכולתנו על מנת להפוך אתכם למרוצים ביותר.
  • שאלות? - אתם מוזמנים לפנות אלינו בעמוד יצירת קשר ולשאול כל שאלה העולה על רוחכם. אנחנו נשמח לענות ולעזור לכל אחד.
כפי שאתם רואים, תהליך הקמת אתר מתחיל מא' ונגמר בת', ולאורך כולו WEB360 מלווה אתכם באופן צמוד ומקיף כך שאתם תצאו הלקוחות המרוצים ביותר שאי פעם היו לנו, כמיטב המסורת.