כיום כשלושה מתוך עשרה גולשים מגיעים לאתר שלכם דרך הסמארטפון או הטאבלט שלהם. האם האתר שלכם מותאם לכך? כל מה שרציתם לדעת על פתיחת אתר סלולרי יעיל ומשתלם

פתיחת אתר אינטרנט סלולרי

כיום כשלושה מתוך עשרה גולשים מגיעים לאתר שלכם דרך הסמארטפון או הטאבלט שלהם. האם האתר שלכם מותאם לכך? כל מה שרציתם לדעת על פתיחת אתר סלולרי יעיל ומשתלם

כיום פועלים בישראל מעל לשלושה מיליון סמארטפונים - ומספר המכשירים והמשתמשים רק הולך ועולה לאורך השנים. עם הגדילה בכמות הגולשים שמגיעים מהסמארטפונים, צץ הצורך להתאים עבורם אתרים ואפליקציות שיאפשרו לגולשים לגשת אליהם בצורה הנוחה ביותר.

אתרים רבים אינם מופיעים במיטבם במסכי הסמארטפון וזקוקים להתאמה כדי לפעול בצורה יעילה ולהיראות טוב. לשם כך, קיימים אתרים שמותאמים לגלישה דרך הסמארטפון, הם מכונים אתרי סלולר או אתרי מובייל. אתרים אלו מוקמים בהתאמה למערכות ההפעלה השולטות בשוק בדרך כלל, כאשר בראש עומדות המערכות iOS ו-Android. הקמת אתר למערכות שונות מאפשרת מיצוי של כל אחד מהדפדפנים והרזולוציות ומבטיחה חווית משתמש מעולה למשתמשי אייפון, גלקסי ועוד. 

פתרון לאתרי סלולר ולכל מסך - אתרים רספונסיביים
אנו ב-WEB360 מתמחים ביצירת אתרים שמעוצבים ומקודדים כך שכל הגולשים ייהנו מהם בצורה אופטמלית, אתרים אלו נקראים אתרים רספונסיביים, הם מתאימים את עצמם לכל רזולוציה ודפדפן ומאפשרים לגולשים לבצע את כל הפעולות בין אם הם גולשים מהסמארטפון ברכבת, מהטאבלט במיטה או ממסך הטלווזיה בסלון. עיצוב אתר רספונסיבי הוא פתרון לטווח הרחוק ומצדיק את ההשקעה לאורך זמן, שכן, התחום הטכנולוגי מתפתח במהירות ומציג עוד ועוד מסכים וטכנולוגיות.  

האתרים שאנו יוצרים בטכנולוגיה רספונסיבית יודעים לזהות את האופן שבו הגולשים מגיעים ומציעים חווית גלישה מושלמת בכל מסך ומכשיר. לאור היעילות הרבה והגמישות של האתרים הרספונסיביים, אנו ממליצים לעסקים רבים להשקיע בהם במקום לבנות אתר סלולרי שעלול להיות פתרון זמני בלבד, במקרים מסוימים.  

האם העסק שלכם זקוק לאפליקציה לסמארטפון?
כדי להבין האם מה שאתם זקוקים לו הוא אתר אינטרנט המותאם לגלישה בסלולר או לאפליקצייה ייעודית, חשוב להבין שעל אף ההצלחה של אפליקציות שונות והעיסוק המרובה בתחום, מרבית הגולשים מחפשים מידע ומגיעים לעסקים באמצעות חיפוש בגוגל. אתר אינטרנט סלולרי הינו אתר שמורכב מדפי HTML ומאפשר להציג תוכן בצורה גמישה ודינמית - כל הגולשים יכולים להיכנס אליו בלחיצת כפתור, מיידית. אפליקציות, לעומת זאת, הן יישומים שהגולש צריך להתקין על המכשיר שלו ואינן נגישות בצורה מיידית. חיפוש של לקוח פוטנציאל במנועי החיפוש המובילים יוביל אותו במרבית המקרים לאתר סלולרי, בעוד שכדי להגיע לאפליקציות על המשתמש לגלוש לחנויות האפליקציות השונות.  אם אתם מעוניינים לשחרר לשוק משחק מיוחד או להעניק שירות ספיציפי - ייתכן בהחלט שאפליקציה תהיה הפתרון הטוב והמשתלם ביותר עבורכם. עם זאת, אם אתם מעוניינים ביצירת נוכחות גם בקרב הסמארטפונים ורוצים לאפשר לכל גולש להגיע לאתר שלכם - אתר סלולרי או רספונסיבי הינו הפתרון המתאים ביותר עבורכם.