אנו ב-WEB360 עוסקים בפיתוח ובניית אתרים מתקדמים מבוססי מערכות ניהול תוכן ידידותיות למשתמש. אצלנו תוכלו לקבל מענה טכנולוגי מקיף תחת גג אחד - החל מאפיון האתר, דרך תכנותו, ועד לעיצובו.

עוטפים אותך ב-360 מעלות של מומחיות באינטרנט

אנו ב-WEB360 עוסקים בפיתוח ובניית אתרים מתקדמים מבוססי מערכות ניהול תוכן ידידותיות למשתמש. אצלנו תוכלו לקבל מענה טכנולוגי מקיף תחת גג אחד - החל מאפיון האתר, דרך תכנותו, ועד לעיצובו.

ב-WEB360 אנו מאמינים שאתר אינטרנט טוב הוא אתר שמסייע לעסק או לארגון שעבורם הוא הוקם לצמוח ולגייס לקוחות חדשים. כ-150,000 אתרים חדשים עולים לאוויר מידי יום, כדי להתבלט בין שלל האתרים, העסק שלכם זקוק לאתר שימושי ומרשים, שפועל במיטב הטכנולוגיה. 

בין אם אתם מעוניינים לבנות לעסק שלכם אתר אינטרנט חדש או לשדרג אתר קיים, חשוב שתדעו שהשקעה באתר האינטרנט שלכם הינה השקעה לטווח הרחוק ותאפשר לכם לפתח את העסק במבחר דרכים. אנו נסייע לכם לפתח את האתר המושלם עבור העסק שלכם ועבור קהל היעד שלו ונלווה אתכם עד לעלייתו המוצלחת לאוויר ואף אחריה. 

מה קורה אחרי שהאתר עולה לאוויר?
לאחר עלייה לאוויר, האתר שלכם ייקלט על ידי מנוע החיפוש המוביל google ויתחיל לקבל דירוג. אנו מתמחים ביצירת אתרים שמותאמים להנחיות של google ונוחים לקידום  SEO. בנוסף, תוכלו לשלוט בתכנים המופיעים באתר ובסדר הופעתם בקלות - ללא צורך בתמיכה טכנית או במומחה אינטרנט שיתחזק עבורכם את האתר. 

האתרים מבית WEB360 מבוססים על מערכות ניהול תוכן חכמות, שכל אחד יכול להשתמש בהן לאחר הכשרה ותרגול קצרים. אם אתם יודעים כיצד לשלוח מייל או לכתוב מסמך word פשוט, תוכלו לשלוט במערכת ניהול התוכן שלנו ולעדכן את האתר שלכם בקלות ובמהירות.

טכנולוגיה בשירות העסק שלך
אנו מקפידים לבנות אתרים מודולריים שמתאימים את עצמם לצרכים של העסק שלכם. אנו בונים אתרים מתקדמים בהתאם למגמות המובילות בעולם האינטרנט ובהתאמה מלאה לצרכים של העסק שלכם. אם לעסק שלכם יצוצו צרכים חדשים, קהלי יעד חדשים או שפשוט תרצו לעדכן את עיצובו של עמוד הבית - תוכלו לפנות אלינו וליהנות משירות יעיל ומהיר, פעם אחר פעם. 

כל שירותי בניית אתרים תחת גג אחד
בעוד שחברות רבות במשק מציעות שירותי תכנות או עיצוב ודורשות הרכבת "חבילת" שירותים אישית, ב-WEB360 תיהנו מכל השירותים הנדרשים תחת קורת גג אחת ובחבילה יחידה ומשתלמת. 
אנו מצינים שירותי תכנות מתוחכמים לצד שירותי עיצוב, עריכת תוכן וכן ממערכת לניהול קשרי לקוחות (CRM).