מעוניינים לפתוח אתר אינטרנט? מבחר האפשרויות הזמינות עבורכם הוא כמעט אינסופי. איך תבצעו את הבחירה האיכותית והמשתלמת ביותר עבור העסק שלכם? האם עדיף לעבוד מול חברת אינטרנט גדולה או מול מתכנת שינהל את העניינים? כל המידע לפניכם

למי כדאי לפנות כדי לבנות אתר אינטרנט?

מעוניינים לפתוח אתר אינטרנט? מבחר האפשרויות הזמינות עבורכם הוא כמעט אינסופי. איך תבצעו את הבחירה האיכותית והמשתלמת ביותר עבור העסק שלכם? האם עדיף לעבוד מול חברת אינטרנט גדולה או מול מתכנת שינהל את העניינים? כל המידע לפניכם

לפני כעשור מספר האנשים והחברות שהיו בעלי יכולת לפתוח ולהעלות אתר אינטרנט היה מועט ולעיתים אנשים היו "מחכים בתור" כדי לזכות בשירותי בניית אתרים, כיום התמונה שונה לחלוטין - שלל נותני שירות וטכנולוגיות זמינים אליכם ומאפשרים לפתוח אתר כמעט מיידית. השפע יכול להיות מבלבל לעיתים, כאשר טווח המחירים, מבחר הטכנולוגיות ונותני השירות השונים יכולים להסיח את הדעת מהמטרה המרכזית - אתר איכותי ואמין שישרת את העסק שלכם לאורך זמן.

האם כדאי לבנות אתר דרך חברת אינטרנט גדולה?
המבחר הגדול בשוק מושך רבים ללכת לעבר חברות גדולות שנראות כמקצועיות במיוחד. רבים נוטים לחשוב שאם בחברה מסוימת יש מחלקת גרפיקה, מחלקת תוכן וצוות מתכנתים גדול - זה אומר שהחברה תבנה עבורו אתר טוב יותר. בפועל, לעיתים קרובות המשמעות של עבודה מול חברה כזו, היא שהעבודה על האתר מתחלקת בין יותר מידי אנשים וכך יותר מידי פרטים נופלים "בין הכסאות" ולא זוכים לטיפול רציף ומקצועי כנדרש. 

זמכנם כמנהלי חברה או עסק יקר, ולכן אם אתם משקיעים זמן בהסבר רצונותיכם ודרישותיכם למתכנת או למעצב גרפי - אתם בוודאי מצפים שהם יזכרו אותם ויטפלו בהם בצורה מקצועית. בחברה גדולה, אתם עלולים למצוא את עצמכם משוחחים עם מתכנת שונה בכל פעם ולקבל פעם אחר פעם סקיצות עיצוב שלא מותאמות לצרכים שלכם. 

WEB360 - בוטיק לכל מה שדיגיטלי
רבים מאמינים כי מה שיותר גדול ומאסיבי הוא טוב יותר, לכן תמצאו רבים שמעדיפים לאכול במסעדה מרשת ענקית, לקנות בגדים ברשתות ההלבשה ולהיות חלק מגופים גדולים. עם זאת, בשנים האחרונות צצות יותר ויותר חברות בוטיק - שהעובדה שהן קטנות מהווה יתרון עבור לקוחותיהם. 

אנו ב-WEB360 אוהבים להעניק ללקוחות יחס אישי וללוות אותם באופן רציף מהשלב הראשון של אפיון האתר, עד עלייתו לאוויר וכן בהמשך הדרך. העברת לקוח ממחלקה אחת לאחרת בחברה, נפילה "בין הכסאות" ויחס לא אישי הן תופעות שלא מתרחשות אצלנו - תמיד תיהנו מכתובת אחת שתרכז את הטיפול בכל ההיבטים הנוגעים לאתר שלכם.

עיצוב אתר מקצועי
כדי לפתוח אתר שייראה מעולה ויעבוד היטב בכל מסך צריך לשלב את המומחיות של מקצוענים מתחום התכנות, ממשק המשתמש והעיצוב. אנו עובדים עם מיטב הגרפיקאים ומעלים לאוויר אתרים בסטנדרט ויזואלי גבוה. בנוסף, תוכלו ליהנות משירותי תוכן שייסעו לשדרג את האתר שלכם ולקדם אותו במנועי החיפוש.