יש לכם עסק והשקעתם בכוח אדם איכותי, כרטיסי ביקור, משרד מעוצב ועדיין אין לכם אתר אינטרנט? חשוב שתדעו שאתר אינטרנט הוא כיום מצרך יסוד והוא יכול לסייע לכם לפתח את העסק. כל מה שצריך לדעת בדרך לבניית אתר לעסק.

בניית אתר לעסק

יש לכם עסק והשקעתם בכוח אדם איכותי, כרטיסי ביקור, משרד מעוצב ועדיין אין לכם אתר אינטרנט? חשוב שתדעו שאתר אינטרנט הוא כיום מצרך יסוד והוא יכול לסייע לכם לפתח את העסק. כל מה שצריך לדעת בדרך לבניית אתר לעסק.

בין אם אתם מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי שיווק או הבעלים של העסק שלכם, אתם בוודאי מכירים אותו לעומק. בשיחה אתכם בוודאי תוכלו להסביר על יתרונותיו הרבים של העסק, על הוותק שלכם בשוק ומדוע כדאי ללקוח לבחור דווקא בכם. גם אם העסק שלכם הוא הבחירה הטובה ביותר לכל לקוח ואין ספק שאתם מציעים עסקאות שוות, זה לא ברור מאליו שקהל היעד ידע זאת ולכן חשוב שאתר האינטרנט שלכם ישקף את חוזקותיכם וידבר אל קהל הגולשים בצורה האופטימאלית. 

גולש אקראי באינטרנט שמרפרף על אתרים שונים לא יודע כלום (או שהוא יודע מעט מאוד) על העסק שלכם או על מתחריו, ויגבש את הרושם הראשוני שלו עליכם על סמך ההתרשמות שלו מאתר האינטרנט של העסק. אם המתחרים שלכם יעלו לרשת אתר מעוצב היטב, נוח לניווט ועשיר בתכנים איכותיים ככל הנראה הגולשים יתרשמו ממנו לטובה והרושם החיובי שיווצר ישפיע בעת בחירת בית העסק שיעבדו איתו. 

בניית אתר לעסק - השקעה לטווח הרחוק
לכל עסק יש הוצאות שוטפות ולא זניחות כגון שכירות, משכורות לעובדים ועוד שלל רכיבים משתנים ויקרים שמאפשרים לעסק שלכם לעבוד בצורה טובה לאורך זמן. אם התחלתם להתעניין בבניית אתר עבור העסק שלכם, בוודאי הבנתם שמדובר בהשקעה כספית בלתי מבוטלת ואתם תוהים אם אפשר לחסוך בעת בניית האתר או שאולי כדאי לדחות את הפרויקט ל"תקופה טובה יותר". אנו מבינים שחשוב לשקול את ההוצאות הכספיות של העסק שלכם ולא כדאי להשקיע בטרנדים חולפים או פרויקטים שלא ברור כיצד יתרמו לרווחיות של העסק שלכם. לצד הרצון לחסוך, כדאי להבין שבניית אתר נחשבת כיום להשקעה לכל דבר ועניין ובמרבית המקרים זוהי השקעה בעל ROI (החזר השקעה) גבוה. 

למה אסור לחסוך באתר עבור העסק שלכם
זה לא סוד שקיימות חברות שמציעות לבנות אתר לעסק במחירים נמוכים במיוחד, חלקן מציעות בניית אתרי וורדפרס וחלקן אתרי ג'ומלה. כולנו אוהבים עסקה טובה ומשתלמת, אבל במקרה המדובר - מדובר בעסקה שעלולה לפגוע בנוכחות שלכם ברשת ולמנוע מגולשים להגיע לאתר שלכם וליהנות מחוויית הגלישה בו. כדי שיהיה לכם אתר ייצוגי, שיווקי ובעל דירוג טוב בגוגל - חשוב שחברה מקצועית תבנה עבורכם אתר המותאם אישית לצרכי העסק ופועל בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. 

למה חשוב שהאתר שלכם יעבוד בכל מכשיר
הלקוחות שלכם גולשים באינטרנט במגוון דרכים - מהמחשב הביתי, מהסמרארטפון ומהטאבלט שלהם. אם אתם רוצים למצות את הפוטנציאל של האתר שלכם חשוב שהוא יעבוד עבור כל הגולשים - לא משנה באיזה מכשיר הם משתמשים ובאיזה דפדפן הם מעדיפים לגלוש. אנו ב-WEB360 מתמחים בבניית אתרי אינטרנט שפועלים על כל סוגי המסכים - אנו ב-WEB360 משלבים בין יכולות התכנות המתקדמות ביותר לבין טכניקות העיצוב השימושיות ביותר ומשתמשים בגריד גמיש שמשנה את האלמנטים באתרים שאנו בונים בהתאם לגודל החלון ולרזולוציה של המסך. 

עיצוב שמתאים לכל אופני הגלישה נקרא עיצוב רספונסיבי והוא מבטיח שהגולשים יהנו מהגלישה באתר שלכם מכל מסך ויוכלו לבצע את כל הפעולות בין אם הם בבית או בדרכים. עיצוב אתר רספונסיבי דורש תכנות והתאמה אך הוא יעניק לכם אתר שמתאים לכל סוגי המכשירים והוא יעבוד היטב גם בדגמי סמארטפון מתקדמים יותר ובגרסאות חדשות של דפדפנים. 

בניית אתר אינטרנט - חלק בלתי נפרד ממיתוג העסק
בשוק התחרותי שבו כולנו פועלים חשוב ליצור יתרון ולבדל את העסק ממתחריו. בין אם המיתוג שלכם בשלביו הראשונים או שכבר יש לכם לוגו וברושור - אין ספק שאתר אינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מתהליך המיתוג שלכם ובימינו הוא לא פחות מחיוני לעסק. השקעה באתר תסייע לכם להגדיל את הרווחים על ידי הצגת מוצרים ושירותים בצורה המרשימה והמושכת ביותר, כך שלקוחות יתרשמו מכם לטובה וישמחו לעשות אתכם עסקים.

הצטרפו לעסקים מובילים בכל התחומים
אנו מאמינים שכל עסק יכול להפיק תועלת מאתר אינטרנט ומזמינים גם אתכם להצטרף ללקוחותינו המרוצים. בין אם אתם מנהלים רשת ארצית עם אלפי עובדים או שאתם מתפעלים עסק מקומי ותיק - נוכל למצוא יחד את הפתרון הדיגיטלי המושלם עבורכם ולסייע לכם לשפר את רווחיות העסק.