תדמית של עסק לא נבנית ביום אחד והיא מורכבת משלל מרכיבים שונים. הנוכחות ברשת בדרך כלל נוצרת בראש ובראשונה מאתר האינטרנט ולכן הביטוי "אתר תדמית" נפוץ. בואו לבדוק איזה אתר מתאים לעסק שלכם ולהבין מהו אתר תדמית.

בניית אתר תדמית

תדמית של עסק לא נבנית ביום אחד והיא מורכבת משלל מרכיבים שונים. הנוכחות ברשת בדרך כלל נוצרת בראש ובראשונה מאתר האינטרנט ולכן הביטוי "אתר תדמית" נפוץ. בואו לבדוק איזה אתר מתאים לעסק שלכם ולהבין מהו אתר תדמית.

אם הגעתם לכאן סביר להניח שכבר התחלתם לחשוב על בניית אתר ואתם מודעים לחשיבות של נוכחות ברשת. אבל בכל זאת, מדובר בהשקעה של זמן וכסף ואתם בוודאי רוצים להיות בטוחים לפני שאתם "קופצים למים" ומשקיעים בבניית אתר תדמיתי. לפני שנסביר לכם על היתרונות של אתר תדמיתי והתועלות שהוא יכול להפיק לעסק שלכם, חשוב שתבינו שכיום אתר שכזה איננו מותרות אלא דבר שמצופה מכל עסק מכובד. כפי שהלקוחות שלכם מצפים שיהיה לכם מספר טלפון וכתובת של העסק, כך הם מצפים שיהיה אתר אינטרנט. אם בעבר רק עסקים גדולים ורשתות ארציות או עולמיות היו זקוקות לאתר והיה מקובל שעסקים קטנים נותרו ללא כל נוכחות ברשת - כיום ניתן לומר שנוהג זה חלף וכמעט לכל בעל מקצוע, חברה או ארגון יש כיום אתר אינטרנט פעיל. 

אתר תדמיתי טוב מכיר בין לקוחות פוטנציאליים לעסק שלכם
בין אם אתם עובדים בבניין משרדים גדול או שיש לכם משרד פרטי שניתן לראות מהרחוב, בוודאי השקעתם בשלט אחד לפחות, שמאפשר ללקוחות לזהות את המיקום שלכם ומכריז על נוכחותכם במקום. בדיוק כפי שהשקעתם בשלט ואינכם מעוניינים "להחביא" את העסק שלכם מלקוחות, כך אתם זקוקים להכריז על נוכחותו באינטרנט. אתר יאפשר ללקוחות חדשים להיחשף לעסק שלכם ויכריז על נוכחותו בצורה הטובה ביותר. 

לעסק שלכם כבר יש מוניטין מכובד ולקוחות רבים מגיעים בשיטת "חבר מביא חבר"? מעולה, אבל גם לכם אתר אינטרנט יוכל לתרום. כיום אף עסקים בעלי מוניטין של 30 שנים ויותר וכן ארגונים ברמה בינלאומית זקוקים לאתר אינטרנט, שיהיה חלק מהפנים העסק ויאפשר למתעניינים ללמוד עליהם עוד. אתר אינטרנט שתואם את המיתוג הכללי של העסק, נראה טוב ומספק לגולשים מידע רלוונטי הוא חלק בלתי נפרד מנראות העסק בעיני הלקוחות.

אתר אינטרנט מסייע בבניית אמון 
בוודאי יצא לכם לקחת חלק בשיחות בהן הוזכר עסק או מונח חדש שלא כולם מכירים והתגובה הטבעית שלכם או של חבריכם היתה "לא מכיר. אני אגגל את זה" (אולי אפילו יש לכם חבר שטורח לומר "אני אחפש במנוע החיפוש google"). בים המידע שקיים היום, הרצון הטבעי של כל אחד הוא למצוא מידע על אנשים, תופעות ועסקים שהוא נחשף אליהם וזה רק טבעי שלקוחות פוטנציאליים שלכם יחפשו את שמכם ברשת. אתר תדמיתי מאפשר לכם לספר ללקוחות על ההיסטוריה של העסק, היתרונות שלו, הייחודיות שלו, העובדים שלו ועוד פרטים שבדרך כלל לא עולים בשיחה שיווקית ראשונית. הלקוח יוכל להתרשם בעצמו מכל השירותים והמוצרים שאתם מציעים, בזמנו החופשי ובצורה הנוחה ביותר. 

מחקרים מהשנים האחרונות מראים שמרבית הלקוחות בימינו נחשפים לעסק חדש לראשונה דרך חיפוש ברשת. לדוגמא, אם אתם מנהלים רשת בנקים ורוצים שהלקוח ימצא אתכם, אתם זקוקים לאתר אינטרנט שמנוע החיפוש יוכל לקשר אליו. אתם מוזמנים לבדוק בעצמכם ולכתוב בשורת החיפוש "בנק" ולראות שהתוצאות מובילות לאתרי הבנקים השונים בישראל, כך שאם קיים בנק שאין לו אתר אינטרנט, גם אם הוא בנק מעולה ואמין, הגולש לא יגיע אליו בעצמו לעולם. 

כדאי שתדעו, זה לא מספיק שיהיה אתר אינטרנט באוויר כדי ליהנות ממיקום גבוה בגוגל. רק חברה שבקיאה בטכנולוגיה המתקדמת של ימינו ובונה אתר בהתאמה אישית תוכל לספק לכם יתרון בגוגל ותאפשר לכם לעלות למיקום גבוה ככל הניתן. קחו בחשבון שככל שתמלאו את האתר שלכם ביותר תכנים ושהגולשים יאהבו אותו יותר - כך תזכו למיקום גבוה יותר. אם אתם רוצים ללמוד עוד, אנו מזמינים אתכם לקרוא מדוע חשוב לעבוד עם חברת בניית אתרים שמבינה איך גוגל עובד

אתר שנראה טוב משקף תדמית חיובית
אם הזדמן לכם לעבוד עם מעצב פנים או לשפץ בית בוודאי הבנתם שכדי ליהנות ממראה יוקרתי ומרשים צריך להוציא סכומי עתק. בין אם מדובר במשרד או בבית - אין גבול להוצאות: ריצוף, חלונות, מערכת ישיבה, שולחן, חפצי נוי ועוד שלל חפצים שמוסיפים לעלות הגבוהה ממילא. החדשות הטובות: כדי ליהנות ממראה יוקרתי באינטרנט לא צריך להשקיע סכומים גדולים ולערוך "שיפוצים" מעייפים. פנייה לחברת בניית אתרים שעובדת עם מעצב או מעצבת מקצועיים תדאג לעצב ולהעלות לכם לאוויר אתר במראה מעולה שייצור רושם ראשוני טוב על כל גולש. 

התדמית של העסק שלכם חשובה לא משנה מהיכן הגולש מגיע
בין אם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם גולשים ממחשב ביתי סטנדרטי, מכשיר גלקסי ישן או דגם האייפון החדיש ביותר - חשוב שהאתר התדמיתי שלכם ייראה מעולה. אנו ב-WEB360 בונים אתרים שנראים טוב על כל מסך ומותאמים לגלישה ממובייל. בנוסף לכך, תוכלו להתאים את תכני האתר למובייל, מתוך נקודת הנחה שגולש שנמצא "בדרכים" וגולש ממסך קטן רוצה שהמידע יהיה לו יותר זמין ויופיע על המסך בצורה תמציתית יותר.

WEB360 - בניית אתרים תדמיתיים שעובדים
אנו ב-WEB360 גאים להיות חברת בניית אתרים שחושבת קודם כל על האינטרסים של לקוחותיה ועל התועלת שהם יפיקו מאתר אינטרנט. אצלנו ה-ROI (החזר השקעה) שלכם עומד בראש סדר העדיפויות ולכן אנו בונים אתרים שיודעים לשרת את המיתוג של החברה והינם יעילים בהפקת לידים. משרדינו ממוקמים בחיפה ואנו עובדים עם חברות מכל רחבי הארץ וכן חברות חובקות עולם. מתעניינים בבניית אתרים בחיפה? אתם מוזמנים לקפוץ לקפה ופגישת ייעוץ בחינם. גם אם אינכם מחיפה נשמח להגיע לכל מקום אחר בארץ ולהכיר גם את החברה שלכם.