קצת על כמה שאי אפשר לחיות בלי טכנולוגיה בעולם שכולו טכנולוגיה

מחירות אל עבדות?

קצת על כמה שאי אפשר לחיות בלי טכנולוגיה בעולם שכולו טכנולוגיה

חג הפסח הביא עמו חירות לבני ישראל, והאינטרנט מביא עמו חירות לבעלי העסקים. למה הכוונה בחירות לבעלי עסקים? אתר שבנוי טוב, יפה ונגיש למשתמש יביא לבעל העסק לא רק הכנסה, אלא גם שקט נפשי מתוך ידיעה שיש לו נקודת אור כלכלית קבועה בקצה המנהרה. אתר יכול להיות מוקד תמידי לפניות וללקוחות, אבל אלו מותנים ברמת הקוד, הויזואליות והתכנים של האתר. עם קצת השקעה והרבה אהבה, האתר שלכם יכול להביא אתכם גם לשמיים שבהם אין גבולות.

או לפחות ככה היינו רוצים לחשוב.
למרות השקט הנפשי והחירות העסקית שמביא איתו עולם האינטרנט, עדיין אנחנו עבדים אליו. האם באמת עסק יכול להתקיים מחוץ למרחב הטכנולוגי? ואם כן, כמה זמן הוא יחזיק מעמד? היום ברור לרוב אנשי העסקים והחברות שכדי להגיע אל כמות גדולה יותר של לקוחות אי אפשר לשווק רק במדיית ה-Offline, אלא יש לשווק גם בעולם הדיגיטלי (מדיית ה-Online), ובצורה אקטיבית.

כשלקוחות פונים אלינו לבניית אתר, רבים מהם לא מודעים לסכנות שאורבות בתחום או בעצם למגוון הרחב שניתן לבחור ממנו.
ג'ומלה, וורדפרס או שפת HTML, כולם אינם מוכרים לאדם הפשוט, שכל מה שהוא מחפש זה לקדם את העסק שלו ולהביא עוד לקוחות בצורה חוקית וטובה, בין אם באמצעות קידום אורגני ובין אם באמצעות קידום ממומן במנועי חיפוש.

איך באמת אפשר לדעת שאתה בוחר במוצר הטוב ביותר? איך אפשר לדעת שלא מנסים לרמות אותך? אז זהו... שאי אפשר. אבל מה שכן ניתן לעשות בנדון, זה ללמוד קצת על התחום, על היתרונות והחסרונות בו, על סוגי המוצרים הרבים המוצעים בו - ועל הדרך לעשות סקר בקרב החברות שמציעות את שירותיהם. מכל אלה אפשר לקבלת את מה שהכי טוב לך בתור בעל עסק, לא רק בשביל עצמך, אלא גם בשביל הלקוחות שלך.

אחרי עבודה של שנה בתחום, למידה רבה ואינטרקציה עם סוגים שונים של לקוחות מכל התחומים, אני יכולה בהחלט להגיד שגם לי לא תמיד יש מושג. גם אני לפעמים מגיעה לשלב מסוים בדרך, ושואלת את עצמי: מה עכשיו?
כל כמה זמן גוגל משנים את האלגוריתם שלהם ופתאום אתר שהיה ממש מצליח בתחומו ברשת, נדחק לשוליו הרחוקים של תוצאות החיפוש בלי יכולת התמצאות וגישה. ואני, כחלק מצוות החשיבה של החברה, צריכה לפתח דרכים יצירתיות לשפר את האתרים של הלקוחות שלנו ולסייע להם להתקדם במנוע החיפוש העולמי.

ההכנות לחג במשרדי החברה כבר בעיצומן, ואנחנו ב-WEB360, איננו פוסחים ולו לרגע על לקוחותינו וממשיכים להציע, לאורך כל השנה, את השירות הטוב והמהיר ביותר, גם אישית וגם טכנולוגית :)