מערכת CMS היא לא שם קוד לפרויקט של ה-CIA. מערכת CMS היא ראשי-תיבות של Content Management System, או בעברית קלה: מערכות לניהול תוכן. אז למה דווקא מערכת לניהול תוכן? בגלל הכוח, היעילות והכי חשוב - העצמאות המוחלטת.

מערכות CMS - הכלי שלך לעצמאות מוחלטת

מערכת CMS היא לא שם קוד לפרויקט של ה-CIA. מערכת CMS היא ראשי-תיבות של Content Management System, או בעברית קלה: מערכות לניהול תוכן. אז למה דווקא מערכת לניהול תוכן? בגלל הכוח, היעילות והכי חשוב - העצמאות המוחלטת.

יש הבדל בין אתר דינמי לבין אתר סטטי. בדור הקודם של האינטרנט, המכונה גם "ווב 1.0", או פשוט "ווב", היה בונה האתר גם אחראי על התכנים ועל הניהול השוטף שלו. אנשים לא היו יכולים לנהל את התכנים ואת החומרים באתר שלהם באופן עצמאי ללא תלות באיש הפיתוח והתחזוקה, וזה יצר הרבה מאוד הזדמנויות לחיכוכים, לעיכובים ולחוסר יעילות מאוד בולטת. לעומת זאת, דור ה-ווב 2.0 פועל אחרת.

דמיינו לכם מצב שבו אתם אחראים על המלל, על התמונות, על הסרטונים, על סדר התפריטים ובעצם על כל אזור באתר שלכם, בלי שום צורך באיש תוכנה או באיש פיתוח או בכל אחד אחר - אתם האדונים לעצמכם. נכון שזה נשמע נפלא? אז זה בדיוק מה שאנחנו עושים: אנחנו מתאימים עבורכם מערכת לניהול תוכן, מתוחכמת, יעילה, קלה לשימוש ומאוד נוחה שתתלבש בדיוק על האתר שלכם. בעוד שאנשים אחרים עדיין מעדיפים שהאתר שלהם יהיה סטטי, אנחנו מאמינים שאין הבדל בין הדרך הקלה לדרך הקשה והתלאות שעברתם, כי בעיני כולם, אתר שלא מתעדכן בתדירות גבוהה מאבד את היכולת שלו ליצור עניין אצל הגולשים, ופחות עניין זה בערך פחות מכל מה שאתם רוצים להשיג באמצעות האתר שלכם.

אז למה בעצם לעשות שימוש במערכת לניהול התוכן שלנו?
  • נוחה יותר מכל מה שאתם מכירים - ממש כך, עורך התוכן המשוכלל ביותר שקיים בו המערכת שלנו עושה שימוש מציג ממשק קל ופשוט לתפעול אם אתם מכירים את תוכנת Word של Microsoft. רוצים להדגיש טקסט, להגדיל אותו, לשנות גופן, להוסיף תמונה, להוסיף סרטון פלאש, לכתוב HTML בעצמכם? את כל זה ואף יותר תוכלו לעשות ביתר קלות ובמינימום מאמץ.
  • קלה יותר מכל מה שאתם מכירים - המערכת שלנו לא שוקלת הרבה בכלל, ואפשר לעבור מעמוד לעמוד, מניהול מודול אחד לאחר במהירות האור, בלי בכלל להרגיש שלפני 2 שניות ערכתם מאמר בנושא גני ילדים, ועכשיו אתם יוצרים אלבום תמונות של הילד או הילדה הקטנים שלכם.
  • כמות בלתי-מבוטלת של מודולים מוכנים לשימושכם - כל מה שחלמתם עליו, עכשיו בידיים שלכם: הכנה ל-SEO, טופס ליצירת קשר עבור פניות שנשמרות במסד הנתונים (עם אפשרות לחיתוך לפי טווח תאריכים ולייצוא לכל תוכנת העיבוד הקיימות), ניהול מבזקי חדשות, מערכת לטעינה של קבצים להורדה ע"י גולשי האתר, ניהול גלריות ואלבומי תמונות, יצירת שכפול של האתר בשפות נוספות, סקר מתחלף לפי בקשתכם, פורום מודרני ומהיר יחיד מסוגו הכתוב ב-PHP העובד בקונספט של שרשור הודעות ועוד.
עדיין לא השתכנעתם? צרו קשר, ונשמח להציג בפניכם את המערכת הנוחה והידידותית ביותר מבין מתחרותיה.