טלפונים סלולריים חכמים מובילים במכירות

זה רשמי: הסמארטפונים כבשו את השוק

טלפונים סלולריים חכמים מובילים במכירות

מכשירי אייפון וגלקסי הם כיום עניין שבשגרה, וזה נראה כאילו הם היו כאן ומאז ומתמיד, אך אסור לשכוח שלפני פחות מעשור - לכולנו היו מכשירי טלפון סלולרי שכיום מוגדרים כ"טיפשים". בתור חובב טכנולוגיה וגאדג'טים הייתי מחלוצי ה-iPhone בקרב חברי ומשפחתי. אותו מכשיר חלקלק ופלאי משך את תשומת הלב של האנשים בסביבתי וסקרן אותם במיוחד. כיום, ה-iPhone 5 שלי לא נחשב למקור משיכה, אלא רק בהזדמנויות נדירות. 

ועכשיו התחושה שלי רשמית - חברת המחקר IDC פרסמה דוח על שוק הסלולר הבינלאומי ולפי הנתונים שלה הסמארטפונים הפכו באופן רשמי לטלפונים הסלולריים היותר נפוצים - ברבעון האחרון נמכרו 216 מיליון סמארטפונים וזאת לעומת 202 מיליון טלפונים "טיפשים" (או פשוטים, אם אתם לא מעוניינים להעליב אותם). 

מהי המשמעות של הובלת הסמארטפונים?
חוץ מהעובדה שאני כבר לא יכול להתגאות באייפון שלי כפי שהתגאיתי בעבר, העובדה שלהרבה יותר אנשים יש סמארטפונים משפיעה באופן משמעותי על הרגלי הגלישה שלהם. יותר ויותר אנשים גולשים לאתרי אינטרנט מהנייד שלהם, וזה דורש היערכות מוקדמת והתאמה למסכי הסמארטפון.
אם אתם תוהים מהי הטקטיקה הטובה ביותר על מנת להופיע היטב בסלולרי חשוב שתכירו את שתי האופציות הפופולריות:
בניית אתר סלולרי: אתרים אלו מותאמים למערכות ההפעלה בשוק, ובראשן iOS ו-Android. הקמת אתר סלולרי מבטיחה מיצוי של כל אחד מהדפדפנים והרזולוציות ומעניקה חווית משתמש מעולה למשתמשי אייפון, גלקסי ועוד. 
בניית אתר HTML5: אתרים שבנויים בשפה זו זוכים כיום לעניין מרובה ונחשבים לפתרון הטוב ביותר לטווח הרחוק. אתרים בתקן HTML 5 יכולים לשלב תכני וידאו ואודיו והם עובדים היטב על כל מסך.