אם אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט, אתם בוודאי תוהים מה כדאי לעשות בנוגע לעיצוב שלו - כל מה שרציתם לדעת על עיצוב אתרים

עיצוב אתרי אינטרנט

אם אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט, אתם בוודאי תוהים מה כדאי לעשות בנוגע לעיצוב שלו - כל מה שרציתם לדעת על עיצוב אתרים

אם אתם בתהליכים של בניית אתר אינטרנט חדש או שאתם מתלבטים לגבי שדרוג אתר קיים, בוודאי חשוב לכם הנושא של עיצוב האתר. אין דרך אחת נכונה לעיצוב אתרים, אך קיימים מספר עקרונות שיסייעו לכם לבחור עיצוב נכון, שיסייע לקידום האתר והעסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

מהם העקרונות החשובים ביותר בעיצוב האתר?
  • חיזוק המותג: עיצוב המתאים לערכי המותג ולצבעים השולטים בחומר השיווקי שקיים לעסק עד כה יסייע לחזק את המותג ולייצג אותו נאמנה. 
  • שימושיות: מרבית הגולשים יעדיפו אתר פחות חדשני מבחינה עיצובית ויותר קל להתמצאות. אמנם אין צורך להיכנע לתבניות סטנדרטיות, אך כדאי להקל על הגולשים באתר בעת חיפוש מידע והתמצאות באתר. 
  • פונקציונליות בכל מכשיר: עיצוב טוב הוא עיצוב שעובד אצל כל הגולשים. לדוגמא, קיימים עיצובים מרהיבים שאולי יסחטו ממי שנכנס לאתר שלכם לראשונה קריאות "ואוו" אך יפגעו בשימושיות שלו בסמארטפונים ובטאבלטים, שמהווים נפח נכבד מהגלישה באינטרנט.
האם יש צורך במעצב אתרי אינטרנט עבור האתר שלכם?
כיום ניתן לבנות אתר אינטרנט נאה, בעל מראה מקצועי, גם ללא מעצב, בעלות נמוכה במיוחד. עם זאת, העיצוב התבניתי שתרכשו הינו בעל מספר חסרונות:
  • עיצוב חסר מעוף: בשוק האינטרנט התחרותי, הגולשים מחפשים אטרקציות חדשות. אתר תבניתי וסטנדרטי לא מספק את רובם ולא ימשוך אותם להישאר באתר. 
  • חוסר התאמה לצרכי העסק: לכל עסק צרכים שונים ותכנים שונים שאותם הוא מעוניין להציג באתר. עיצוב תבניתי לא יעניק פתרון מושלם לכל הצרכים הללו. 
  • פגיעה במיתוג: אתר טוב צריך לחזק את העסק שלכם ואת המותג שאתם בונים. מעצב יסייע לבנות אתר שתואם באופן מושלם את המיתוג שלכם, בעוד שאתר תבניתי לעולם לא מותאם במיוחד עבורכם. 
בעוד שקיימות חברות לבניית אינטרנט שמציעות אתר ללא כל עלויות עיצוב, אך בפועל מעניקות אתר תבנית, אנו ב-WEB360 עובדים עם מיטב המעצבים ונוכל להתאים לצרכים ולתקציב שלכם מעצב שיעשה עבודה טובה וייחודית, שתסייע לכם לבנות נוכחות דיגיטלית מרשימה ויעילה. השקעה בעיצוב כיום תסייע לכם להגדיל את הרווחים בהמשך והתוצאה תוכל ללוות אתכם במשך שנים ארוכות. גם אם התקציב שלכם מוגבל, נסייע לכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר לאתר מעוצב ואיכותי.