עסקים רבים מעוניינים להתחיל לקדם את עצמם בפייסבוק באמצעות אפליקציה. אפליקציות פייסבוק מוצלחות יכולות לגרוף לעסקים אלפי לייקים שהינם שווי ערך לחשיפה, פרסום ובהמשך - ללקוחות חדשים.

פיתוח אפליקציית פייסבוק מצליחה

עסקים רבים מעוניינים להתחיל לקדם את עצמם בפייסבוק באמצעות אפליקציה. אפליקציות פייסבוק מוצלחות יכולות לגרוף לעסקים אלפי לייקים שהינם שווי ערך לחשיפה, פרסום ובהמשך - ללקוחות חדשים.

כיום כל אדם, חברה או ארגון יכולים לפתוח דף Facebook ולהתחיל להעלות לשם תכנים כאוות נפשם - בחינם. עם זאת, השאלות החשובות ביותר הן: מי נחשף למידע שאתם מפרסמים? האם לפעילות הפייסבוק שלכם יש השפעה? כאן נכנסות לתמונה אפליקציות הפייסבוק. האפליקציות מאפשרות לכם להגיע ללקוחות פוטנציאליים חדשים ולמקסם את החשיפה בפייסבוק. 

מהי אפליקציית פייסבוק?
יישום שפועל בתוך הרשת החברתית ומציע יכולות טכנולוגיות שמאפשרות לגולשים לשחק, להשתתף בתחרויות ולבצע שלל פעילויות נוספות. מה שמייחד את אפליקציות הפייסבוק מאתרים רגילים הוא הפן החברתי שלהן - לעיתים קרובות אפליקציות מבוססות על שיתוף החברים במגוון דרכים. 

מה הופך אפליקציה למוצלחת?
ההיבט החברתי והשיתופי הוא המשמעותי ביותר באפליקציות - הגולשים נוהגים לשתף אפליקציות שהם אוהבים ובכך להפוך אותן לויראליות. לכן - בעת פיתוח אפליקציה חשוב לקחת בחשבון מספר מרכיבים:
  • שימושיות: אפליקציה מובנת שקל להשתמש בה ולנווט באפשרויות השונות בתוכה
  • כיפיות: מרבית הגולשים לא נכנסים לפייסבוק על מנת למצוא אפליקציות חדשות, לכן האפליקציה שאתם מפתחים צריכה לפתות אותם להיכנס אליה, להשתמש בה ואף לחלוק אותה עם חברים. 
  • ערך מוסף: קיימות אפליקציות שמעניקות למשתמשים פרס מוחשי כלשהו, אפליקציות אחרות מעניקות מידע מעניין וחלקן פשוט מציעות למשתתפים בהן לשחק ולהגיע לניקוד גבוה ול"הישגים" משחקיים שונים. 
  • עיצוב מעולה: העומס הויזואלי ברשת האינטרנט הופך את הגולשים לבעלי סף גירוי גבוה. כדי למשוך את תשומת ליבם ולהרשים אותם - יש צורך באפליקציות מעוצבות היטב. 

הגדרת המטרות של האפליקציה שלכם
האם אתם מעוניינים לקדם מכירות של מוצר ספיציפי? לחשוף אנשים חדשים למותג שלכם? להשיק מוצר חדש? לפני שאתם ניגשים לפיתוח של אפליקציה חדשה כדאי שתחשבו מהי המטרה שלכם ולהגדיר מהי האפליקציה שתעניק את התועלת הרבה ביותר לעסק שלכם - ולאחר מכן תוכלו להתחיל בפיתוח אפליקציה.

אנו ב-WEB 360 מציעים נסיון עשיר בפיתוח אפליקציות שזכו לחשיפה רבה ועשרות אלפי משתמשים, ביניהן:
  • Like & Share - אפליקציה שיווקית שמעניקה למשתמשים מוצרים להתנסות בחינם. האפליקציה מתפתחת במהירות ויש לה אלפי משתמשים פעילים. 
  • אפליקציית פסיכומטרי של ניב רווח פסיכומטרי - האפליקציה כולללת מאות שאלות פסיכומטרי לתרגול בחינם, תוכנת מילים מקיפה ועדכנית, שיעורי פסיכומטרי בחינם בכל הנושאים, פתרונות למבחני המרכז הארצי ועוד.
  • גרג קפה מאוד - פיתוח מגוון אפליקציות למשחקים, שיתוף תמונות, תחרות נושאת פרסים ועוד. רשת בתי הקפה גרג עובדת בשיתוף פעולה צמוד עם WEB 360 שמלווה את כל פעילותה הדיגיטלית. 

אתם מוזמנים להתרשם מהעמודים שזכו לכמויות לייקים גדולות ומעודדים את הגולשים בפייסבוק לקחת חלק בפעילויות, שיחות וכך מעניקים לעסקים אלו חשיפה משמעותית. בין אם אתם מעוניינים לפתח אפליקציה שיווקית או שירותית - אנו נשמח ללוות אתכם בתהליך וליצור עבורכם אפליקציה מנצחת.