הקדמה הטכנולוגית מחייבת עסקים להציע את השירות הטוב, היעיל והמתקדם ביותר ללקוחותיהם. אם אתם מחפשים פתרון טכנולוגי שיאפשר לכם לשדרג את העסק ולהפוך אותו ליעיל יותר – כדאי שתכירו את פתרונות התוכנה של WEB360

פיתוח תוכנה בהזמנה אישית

הקדמה הטכנולוגית מחייבת עסקים להציע את השירות הטוב, היעיל והמתקדם ביותר ללקוחותיהם. אם אתם מחפשים פתרון טכנולוגי שיאפשר לכם לשדרג את העסק ולהפוך אותו ליעיל יותר – כדאי שתכירו את פתרונות התוכנה של WEB360

בעלי עסקים קטנים ובינוניים, מנכ"לים ומנהלי שיווק לעולם לא עוצרים את המירוץ בדרך לשיפור העסק שבאחריותם. בשוק התחרותי של ימינו, כל כלי שיכול להעניק יתרון עסקי, ערך מוסף ללקוחות ולסייע להתייעלות העסק מתקבל בברכה, כאשר הסטנדרטים רק הולכים ועולים.
WEB360 מלווה ארגונים בעולם הדיגיטלי ומסייעת להם להתמודד עם כל צרכי הארגון בדרך היעילה והמעודכנת ביותר. אנו מספקים מענה כולל, החל משלב האפיון ועד לתמיכה השוטפת בצרכי הארגון ומאמינים שהעדפות הלקוח והצרכים המיוחדים שלו צריכים לבוא לידי ביטוי בתוכנה שאנו מפתחים עבורו.

מהו פתרון התוכנה שמתאים לעסק שלכם?
אם תגיעו לארוחה במסעדה יוקרתית, שמציעה בתפריט שלה רק שתי מנות לבחירתכם, האם תישארו לסעוד בה? כנראה שלא. כך גם בתחום פתרונות הדיגיטל – קיימות חברות שמציעות פתרונות תפורים מראש, "מוצרי מדף" נוקשים ואחידים. חשוב שתדעו: העסק שלכם לא צריך להתאים את עצמו לשבלונות מוכנות מראש, אלא חשוב לבחור בחברת תוכנה ואינטרנט שתדע להתאים לכם חבילה בהתאמה אישית.
אנו ב-WEB360 מציעים תפריט שירותים עשיר, אך מאמינים בעיקר בשיחה אישית עם הלקוח והבנה של צרכיו לטווח המיידי ולטווח הרחוק, כל זאת על מנת למצוא את הפתרון האידיאלי עבורו. פיתוח התוכנה נעשה בהזמנה אישית ותוכלו להיות מעורבים בו לכל אורך הדרך, עד שהתוכנה תוטמע אצלכם בהצלחה, ואף לאחר מכן.

מדוע אתם זקוקים לפיתוח תוכנה?
קיימים אינספור שימושים ויישומים לתוכנות בהתאמה אישית. תוכלו להשתמש בהן למבחר מטרות, ביניהן:
• ניהול מידע ארגוני
• טיפול בלקוחות העסק (מערכות CRM)
• הקמת חנויות אלקטרוניות בהתאמה אישית
• יצירת מערכות למבחר צרכים כגון ניהול אתרי חדשות, תעדוף מידע ועוד

איך מפתחים תוכנה שימושית?
אנו מאמינים שהצעד הראשון בדרך לתוכנה מנצחת הוא היכרות עם לקוחותינו ועם ההעדפות והצרכים שלהם. נשמח להכיר את העסק שלכם וללמוד על הציפיות שלכם בתחום התוכנה. יחד, נתרגם את הצרכים שלכם למוצר תוכנה שבאמת עובד. אם יש לכם מחשבות ראשונות בנושא, נוכל להתחיל בתהליך יחדיו, אך אם כבר יש לכם אפיון מדויק – נדע בדיוק כיצד להפוך אותו מחזון למציאות.

כדאי שתדעו, מקובל לגשת לתהליך פיתוח תוכנה בשלבים:
• היכרות עם השוק שבו אתם פועלים: בין אם אתם מנהלים רשת מלונות או פותחים אתר חדשות, בוודאי יש לכם מתחרים. בשלב הראשון מומלץ לחקור כיצד הם עובדים ולראות כיצד ניתן להשיג יתרון תחרותי בשוק שלכם
• גיבוש הדרישות שלכם לפתרון התוכנה: החלטה על מה שתרצו שהתוכנה תעשה עבורכם
• התמודדות עם בעיות שעלולות לצוץ במהלך העבודה
• החלטה על האופן שבו התוכנה תעבוד ותיראה

לאחר השלבים הללו, שנוכל לעשות במשותף, אנו ב-WEB360 נפתח עבורכם את התוכנה ונבדוק אותה לעומק, הכל כדי להבטיח 100% אמינות לעסק שלכם. לאחר השלמת התהליך נסייע לכם ליישם את התוכנה ונסייע בתחזוקה ופתרון באגים, אם יצוצו כאלו.

איזו תוכנה אתם מעוניינים לפתח?
אתם מוזמנים להצטרף לארגונים ועסקים מובילים שכבר נהנים מתוכנות בהתאמה אישית שמסייעות להם לקדם את העסק ולייעל אותו. בין אם החזון לעסק שלכם הוא מערכת CRM בסיסית, מערכת לניהול תכנים, תוכנה לצרכים לוגיסטיים או כל כיוון אחר, נוכל לסייע לכם להתקדם לעבר החזון הזה בצורה המיטבית ובעלויות הגיוניות. אתם מוזמנים להשאיר פנייה ולהתחיל להעניק לעסק שלכם אפשרויות צמיחה נוספות.