השוק עשיר במוצרי מדף למבחר צרכים ומטרות. חלק מתוכנות המדף הללו הן איכותיות – אך האם הן נבנו בהתאמה אישית לעסק שלכם? התשובה היא – לא. אם אתם מעוניינים לקדם את העסק שלכם לגבהים חדשים, אתם מוזמנים להכיר את פתרונות התוכנה של WEB360

פיתוח תוכנה - ההצלחה שתקדם את העסק שלך

השוק עשיר במוצרי מדף למבחר צרכים ומטרות. חלק מתוכנות המדף הללו הן איכותיות – אך האם הן נבנו בהתאמה אישית לעסק שלכם? התשובה היא – לא. אם אתם מעוניינים לקדם את העסק שלכם לגבהים חדשים, אתם מוזמנים להכיר את פתרונות התוכנה של WEB360

התקוות והיעדים שלכם עבור העסק שלכם הם דבר מורכב – חלק מהם תלויים במזל, בתנאי השוק ובגורמים נוספים שאינם בשליטתכם. אך חלק גדול מיצירת ההצלחה של העסק שלכם הוא בידיים שלכם וקיימות מבחר דרכים שבהן תוכלו להבטיח הצלחה זו. אחת מהדרכים המוכחות לייעל עסקים ולשדרג את תהליכי העבודה בהם, היא באמצעות שימוש בתוכנה מותאמת אישית. אנו מתמחים בפיתוח תוכנה וגאים לתרגם את הצרכים של לקוחותינו למוצרי תוכנה אמינים וידידותיים. 
כדי שתוכלו להבין מה פיתוח תוכנה יכול לעשות לעסק שלכם, אתם מוזמנים להכיר פתרונות שכבר משמשים עסקים מובילים בישראל:

מערכת פניות 
פניות לעסק, או בשמן הנפוץ "לידים", הן יקרות מפז – כל פנייה צריכה להיות מתועדת ויש לנהל עליה מעקב מסודר, על מנת למצות את הפוטנציאל שלה. שלל מיילים או הררי ניירת הם בוודאות לא הדרכים היעילות להתמודד עם ריבוי הפניות ולכן אנו פיתחנו פתרון שמאפשר לעסקים לטפל בהן בצורה הטובה ביותר. מדובר בפתרון אמין וותיק, שמציע 100% אמינות ואבטחה קפדנית, זאת לצד גמישות רבה, שמאפשרת לכם ליצור את המערכת המושלמת לצרכים שלכם. 
מערכת פניות מותאמת לכל סוגי הפניות שאתם מקבלים – פניות מאתרים, פניות במייל, פניות טלפוניות וכל סוגי הפניות הנוספים. תוכלו למיין את הפניות, לסנן אותן בדרך הנוחה לכם ולטפל בלקוחותיכם בדרך המקצועית והמהירה ביותר. אם צריך לנהל מעקב אחרי לקוח מסוים, התהליך פשוט ומהיר, ומאפשר לכל מי שמטפל בפנייה בעתיד, להיות מעודכן לחלוטין. בנוסף, המערכת מסננת עבורכם כפילויות וכך למעשה חוסכת עבודה כפולה ומיותרת. 

מערכות CRM מורכבות לארגונים מובילים בישראל 
בין תחומי ההתמחות שלנו, קיימת ההתמחות ב-CRM לניהול קשרי לקוחות. בין לקוחותינו קיימים לקוחות שעבדו בעבר עם מערכות מוצר מדף נפוצות ואחידות. אחד החסרונות הבולטים של מערכות אלו, הוא חוסר הגמישות שלהן וכן העובדה שקיים מחיר גבוה לפעולות השונות שנעשות במערכת. ברגע שאותם לקוחות התפכחו והבינו שהם זקוקים לפתרון אישי שלא יגזול מהם עלויות מיותרות - הם פנו ל-WEB360. בשיתוף פעולה מלא, ובאמצעות אפיונים שקיבלנו או שפיתחנו עם לקוחותינו, יצרנו מערכות בהתאמה אישית שמסייעות לעסקים להתנהל בצורה הטובה ביותר, ללא עלויות מיותרות.

אנו יודעים שהעסק של לקוחותינו גדל ומתפתח ללא הרף והצרכים שלו משתנים באופן טבעי, ולכן שמחים ללוות את לקוחותינו לאורך זמן ולהוסיף מודולים לפי ההעדפות והצרכים שלהם. בין אם אתם מוכרים חבילות ספא או מנהלים חשבונות בנק בהיקף נרחב – מערכות ה-CRM שלנו הן מספיק אמינות וגמישות כדי לנהל את כל הנתונים שלכם. 

איזו תוכנה אתם מעוניינים לפתח? 
אתם מוזמנים להצטרף לסיפורי ההצלחה שלנו וליהנות מתוכנה שתסייע לכם להתייעל ולהשתפר. בין אם יש לכם אפיון או שאתם עדיין בשלבי הגישוש בנוגע לצרכים שלכם – השאירו פנייה ונסייע לכם למצוא את הפתרון המושלם.