האם כדאי לפתוח אתר אינטרנט בהתאמה אישית או אתר תבנית? כל המידע לפניכם

יתרונות וחסרונות בפיתוח אתר בטמפלט

האם כדאי לפתוח אתר אינטרנט בהתאמה אישית או אתר תבנית? כל המידע לפניכם

האם מתאים לעסק שלכם פיתוח אתר טמפלט - לפי תבנית?
אם אתם מעוניינים להקים אתר אינטרנט לעסק או לארגון שלכם בוודאי מעסיקות אתכם שאלות רבות:
  • איך כדאי לבנות את האתר שלכם?
  • האם אפשר לבנות אתר לפי תבנית, המכונה אתר טמפלט, כדי לחסוך בעלויות?
  • ומה יהיה הצעד המשתלם ביותר עבור העסק שלכם?
בואו לקבל תשובות לכל השאלות ולהבין מהם היתרונות החסרונות של אתר לפי תבנית.

אנשים, עסקים וארגונים שנמצאים בצעדים הראשונים שלהם בבניית נוכחות ברשת מוצאים את עצמם אבודים לנוכח מבחר האפשרויות העשיר שמוצע כיום. על פניו, פתיחת אתר חדש היא פשוטה, זולה ומהירה - באמצעות אתרי תבנית (טמפלט) שמוצעים במחירים נמוכים במיוחד לכל דורש. ההצעה אמנם מפתה, אך לפני שאתם בוחרים להעביר את המידע שלכם לאתר כזה, כדאי לחשוב על ההשלכות. 

חסרונות של פתיחת אתר תבנית
אתר תבנית, כשמו כן הוא: תבנית לכל דבר ועניין. הוא מבוסס על קוד, עיצוב ותכנות שזהים עבור מספר עצום של אתרים. איך זה ישפיע על האתר שלכם - במידה ותבחרו לפתוח אתר טמפלט?
  • עיצוב אחיד ולא מרשים: הצרכים של חברה פיננסית, משרד פרסום ומדריכת יוגה הם שונים לחלוטין. אך אם שלושתם יבחרו לפתוח אתרי תבנית, הם יקבלו אתרים בעיצוב זהה כמעט לחלוטין. כיום, בעומס המידע והאתרים שקיימים ברשת, יש צורך באתר מרשים שימשוך את הגולש להישאר בו ולגלוש לעוד מידע. 
  • חוסר שימושיות: בעוד שאתר אישי יאפשר לכם לבנות ממשק משתמש שמותאם לקהל היעד שלכם ומציג את כל המידע שלכם בצורה הנוחה והשימושית ביותר, אתר תבנית ייכשל במשימה זו. נכון, תמצאו מקום לשים את כל התוכן שבו אתם מעוניינים גם באתר התבנית הזול ביותר - אך האם הצורה שבה הוא יוצג תהיה ברורה לגולשים ותשרת את המטרות של העסק שלכם? סביר להניח שהתשובה לשאלות אלו - היא לא. 
  • איטיות: לעיתים קרובות אתרי תבנית זולים במיוחד מאוחסנים על שרת אחד עמוס ולא איכותי, כך שזה יכול לגרום לאיטיות וקריסה של האתר שתפתחו. 
  • חוסר גמישות: אם אתם מעוניינים לעדכן מידע חדש באתר, להוסיף אופציות חדשות כמו רכישת מוצרים או טופס יצירת קשר ייחודי - אתר תבנית לא יספק את הצרכים שלכם בצורה מושלמת. 
  • אין יחס אישי: לעיתים קרובות אתרי תבנית מוצעים דרך חברה וירטואלית, שאיתה מבצעים התקשרות אך ורק באמצעות האינטרנט. במקרה כזה, אין עם מי לדבר בצורה נוחה וישירה אם משהו משתבש ואין כתובת אליה תוכלו לפנות כשתתקלו בבעיות.
יתרונות של אתר תבנית
לאחר סקירת חסרונותיו של אתר התבנית, למול יתרונות האתר האישי, ניתן לסכם ולומר שהיתרון הכמעט יחיד והבולט של אתרים אלו הוא המחיר הנמוך. תוכלו לקבל הצעות מחברות מהארץ ומהעולם שיהיו זולות במיוחד. ההמלצה שלנו ב-WEB360 היא להשקיע באתר אישי שמתאים לצרכים שלכם ויציע לכם את ה-ROI (החזר השקעה) הגבוה ביותר. עם זאת, אם כרגע התקציב שלכם נמוך מ-1,000 ש"ח מומלץ לפתוח אתר תבנית כדי להתחיל לצבור וותק בגוגל ולקבל נוכחות כלשהי באינטרנט. כשתתפתחו, תחסכו כסף ותבינו את חשיבותו של אתר אישי - אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהתחיל ליהנות מאתר איכותי ומרשים.