העלאת עמוד עסקי לרשת הפייסבוק היא משימה קלה ומהירה, אך כדי ליצור עמוד שיזכה ללייקים, חשיפה והצלחה בקרב הגולשים, חשוב להיעזר בליווי מקצועי שיסייע לכם להפיק את המיטב מהרשת החברתית.

פתיחת עמוד פייסבוק מצליח

העלאת עמוד עסקי לרשת הפייסבוק היא משימה קלה ומהירה, אך כדי ליצור עמוד שיזכה ללייקים, חשיפה והצלחה בקרב הגולשים, חשוב להיעזר בליווי מקצועי שיסייע לכם להפיק את המיטב מהרשת החברתית.

איך Like נולד? כמו תינוק, הוא מתחיל בעמוד פייסבוק צנוע ומתפתח באמצעות שיווק, תוכן מקצועי ופיתוח אפליקציות שמתאימות למותג ומתגלגל לעבר שלושה וחצי מיליון ישראלים שמשתמשים בפייסבוק. אם אתם שוקלים לפתוח עמוד פייסבוק חדש או מעוניינים לשדרג את העמוד הקיים שלכם ולהגדיל את מספר הלייקים - הגעתם למקום הנכון. לפני שצוללים למים של הרשת החברתית כדאי להבין היכן להשקיע, על מה אפשר לוותר ומה יסייע לכם לקדם את העסק בצורה הטובה ביותר. 

פתיחת עמוד בפייסבוק - מאיפה מתחילים?
הממשק בפייסבוק ידידותי, פשוט ומזמין, כך שכל אחד יכול לפתוח עמוד חדש, שירות שמוצע כיום לגמרי בחינם. אתם מוזמנים להיכנס לחלק הייעודי באתר ולפתוח לעצמכם עמוד פייסבוק. עמוד שתפתחו בעצמכם, ללא סיוע טכני או עיצובי, ככל הנראה יהיה עמוד בסיסי שפחות ימשוך את תשומת ליבם של הגולשים ולא יעניק אפשרויות שמתאימות לקהל היעד שלכם ולשירותים שהעסק שלכם מציע. כאן נכנסים לתמונה השדרוגים השונים שתוכלו להעניק לעמוד הפייסבוק שלכם. 

יצירת טאבים בעמוד הפייסבוק
בין אם אתם מעוניינים להציע בפייסבוק חנות וירטואלית, גלריה מיוחדת, שירות לקוחות או יישומים אחרים - אתם זקוקים לפיתוחים טכנולוגיים שאינם נכללים באפשרויות הבסיסיות והנגישות למנהלי העמודים בפייסבוק. כדי להוסיף יכולות אלו תזקקו למתכנת שבקיא בשפות התכנות HTML, PHP ו-jQuery. ברגע שאתם מקבלים ליווי טכנולוגי - כל האפשרויות פתוחות בפניכם ותוכלו להתאים את עמוד הפייסבוק שלכם לצרכים הפרקטיים ולמטרות השיווקיות של העסק שלכם. 

עיצוב מותאם לפייסבוק
כדי שתמונת הפרופיל, תמונת ה-Cover והתמונות שאתם מעלים בפוסטים שלכם יהיו מרשימות, איכותיות ומתאימות למיתוג שלכם, כדאי להיעזר במעצב גרפי, שיוכל ליצור לכם גרפיקה המותאמת לעולם הפייסבוק ומעוצבת בהתאם לצרכים שלכם ובליווי הלוגו של העסק. 

השקעה בתפעול עמוד הפייסבוק
בחירת מתכנת מעולה ומעצב מוכשר אינם מספיקים כדי ליצור עמוד פייסבוק מוצלח באמת - מה שהופך עמוד לאיכותי ואהוב הוא הפעילות שמתקיימת בו. כדי לעודד את הפעילות בעמוד שלכם חשוב להעלות תוכן איכותי ורלוונטי שמתעדכן מעת לעת ולענות לגולשים שכותבים לכם על ה"קיר". הענקת משוב לגולשים היא מהותית על מנת לשמר את הקשר עם הלקוחות הקיימים וליצור לקוחות פוטנציאליים חדשים. חשוב לדאוג שהעמוד ינוטר מידי יום ולהשקיע בו באופן כללי, גם אם לא כל פוסט יזכה לעשרות לייקים, בסופו של דבר, החשיפה והתגובות המצטברים שלהם תזכו, יהיו בעלי משמעות ויקדמו אתכם לטווח הרחוק. 

התוספת שתופסת - אפליקציות לפייסבוק
המאפיינים שצוינו עד עתה: פיתוח טכנולוגי, עיצוב ותוכן הינם חיוניים לכל עמוד פייסבוק והם אבני הבסיס לעמוד מוצלח שזוכה לחשיפה רבה. בנוסף לכל אלו, עסקים רבים בוחרים להשקיע גם באפליקציות פייסבוק שמציעות יכולות נוספות - אפליקציות אלו פועלות בתוך הרשת החברתית ומעניקות יכולות טכנולוגיות שמאפשרות לגולשים לשחק, להשתתף בתחרויות ולבצע שלל פעילויות נוספות - הכל בשיתוף עם חברי הפייסבוק שלהם. אתם מוזמנים לקרוא על אפליקציות פייסבוק מבית WEB360 שזכו להצלחה רבה. 

להפוך גולשים ללקוחות
עמוד פייסבוק מוצלח יכול לשדרג את העסק שלכם ולסייע לו לצמוח. שימוש נכון בכלים שמציעה הרשת החברתית ופעולה עקבית יסייעו לכם להגדיל את מספר הלייקים, לשמור על העניין של עוקבים קיימים ולקדם את העסק שלכם באופן כללי וכן הצעות עסקיות ספיציפיות.