חג שבועות שמח מ-WEB360

תנובה, שטראוס ומחלבות גד עשו עבודה טובה בהפיכת שבועות לחג של גבינות, מאפים ו-30% שומן. אבל בבסיסו חג השבועות הוא חג הביכורים - הוא מבשר על תחילת הבאת הביכורים - הפירות הראשונים של השנה. אנו ב-WEB360 מטפחים פירות לכל אורך השנה ולכבוד שבועות גאים להציג ביכורים מן העת האחרונה:
  • האתר של דרור מזרחי למועצת העיר: דרור הינו בחור צעיר בעל רזומה מכובד שמתמודד בבחירות הפנימיות של מרץ למועצת העיר תל אביב. דרור פנה אלינו כדי שנבנה לו אתר שמציג את כל המידע הנחוץ אודות האני מאמין שלו, ההישגים הפוליטיים שלו ועוד. 
  • אתר ניתוחים: אתר ניתוחים הינו פורטל ניתוחים פלסטיים וטיפולי קוסמטיקה מקיף ומקצועי שקיים מעל לשלוש שנים. סייענו לחדש את האתר ולייעל אותו כך שהוא מספק לגולשים חווית גלישה מעולה ואסתטית, יותר מאי פעם.
בגינתנו צומחים להם פרויקטים שטרם ניתן לחשוף פרטים לגביהם, כך שבהחלט נותר למה לצפות. לדעתי החג הוא הזדמנות מצוינת לעצור לרגע ולהסתכל הלאה. אז מה ישפיע על הביכורים הבאים והאתרים החדשים שנבנה?
  • ניתן לומר שהמגמה של שנת 2013 היא עיצוב נקי: מעט אלמנטים, אבל אלמנטים גדולים שמתפרסים על כל רוחב המסך
  • מגמה נוספת שהיתה עימנו בעבר אבל כיום איש לא יכול להתעלם ממנה היא התמיכה במובייל. התאמה לסמארטפונים הפכה להיות דרישה ולא רק בקשה או הצעה
  • בנוסף, על אף שקיימים שלל מומחים שמהללים את כוחו של הפייסבוק, לפי ניתוח מצב השוק, לדעתנו הפייסבוק מאבד את כוחו ופחות ופחות אנשים רוצים שיתייגו אותם ללא הסכמתם, יפרסמו על הקיר שלהם מסרים שהם לא בהכרח מזדהים איתם ובאופן כללי, רבים משתפים פחות מידע.