אם הייתם החברה המובילה ביותר בתחום האינטרנט, והייתם רוצים לשמור על מעמדכם ואף לחזק אותו, לא הייתם נותנים יד לקהילת האתרים ועוזרים להם להתקדם בתחום הפרסום, הסטטיסטיקה וצבירת ההון? בואו ללמוד עוד על זה.

שירותי גוגל לאתרים

אם הייתם החברה המובילה ביותר בתחום האינטרנט, והייתם רוצים לשמור על מעמדכם ואף לחזק אותו, לא הייתם נותנים יד לקהילת האתרים ועוזרים להם להתקדם בתחום הפרסום, הסטטיסטיקה וצבירת ההון? בואו ללמוד עוד על זה.

גוגל הוא מנוע החיפוש של חברת Google המוביל ביותר בשוק האינטרנט כרגע, ומדי יום מטפל במיליוני בקשות למציאת תכנים באינטרנט שנשלחות על-ידי מיליוני גולשים באתרי אינטרנט. מעבר לזה, גוגל מספקת שירותים לאתרים כמעט בכל תחום שהוא. שלושת התחומים העיקריים הם: סטטיסטיקות אתרים, פרסום באתרים וצבירת כסף על-ידי פרסומות של אחרים באתרכם.

גוגל אדסנס - גוגל אדסנס היא תוכנית שותפים שמאפשרת לכם להציג פרסומות באתרכם במגוון תחומים לפי בחירתכם ובכך לייצר הכנסה נוספת שנמדדת על-פי מספר הקליקים על הפרסומות שהופיעו אצלכם. הפרסומות מסופקות באופן אוטומטי לפי בחירה בין פרסומות טקסט, באנרים או גם וגם, ועל כן ניתן לקשר באופן רלוונטי את התכנים באתרכם לפרסומות המופיעות בהם, וכך להגדיל את הסיכוי להקלקה על פרסומות אלה. גוגל אדסנס היא אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות כסף באינטרנט.

גוגל אדוורדס - גוגל אדוורדס, הנמצאת בצד השני של גוגל אדסנס, היא זו שמאפשרת לכם לפרסם תמורת תשלום יומי את אתרכם. תוצאות החיפוש במנוע גוגל מורכבות מתוצאות אורגניות, שמופיעות ללא קשר לפרסום אלא באופן טבעי בהתאם לאלגוריתם הדירוג של גוגל, ומקישורים ממומנים, שם מופיעים האתרים שמשתתפים בתוכנית גוגל אדוורדס. כל קליק על אתרכם באזור הקישורים הממומנים מחויב בתשלום לגוגל, ובכך אתם מרוויחים חשיפה ומספר כניסות גבוה יותר לאתרכם. עם זאת, מבחינה סטטיסטית, יחס הקלקה של 2% נחשב לגבוה בפרסום הקישורים הממומנים, ועם זאת, זהו אחוז כניסה נמוך ביחס לתוצאות האורגניות שהן אלה שמופיעות לאחר עבודה רבה ומושקעת של מקדם אתרים מקצועי. היתרון הוא פרסום וחשיפה מיידיים במינימום זמן, והשיקול - בידכם.

גוגל אנליטיקס - לא רק למפרסמים ולעשיית כסף באינטרנט פונה גוגל, אלא גם למקדמי אתרים ולאנשים שרוצים לבדוק את הסטטיסטיקה של הכניסות לאתר שלהם: מהם העמודים הנצפים ביותר, מאילו ארצות ודפדפנים נכנסו הגולשים, כמה זמן הם שהו באתר ואילו מילות חיפוש הביאו אותם לאתרכם, מאילו מנועי חיפוש ועוד ועוד. אנחנו ב-WEB360 מתקינים באתרכם מערכת גוגל אנליטיקס ללא תוספת תשלום, על מנת שתוכלו גם אתם ליהנות מהממשק האינטואיטיבי והנוח לניתוח פעילות אתרכם.

מעבר לשירותים האלה, גוגל מספקת עוד אינספור שירותים בכל תחומי החיים במסגרת האינטרנט.
ללא ספק, גוגל יודעת כיצד לחזק את מעמדה המבוסס בשליטה על עולם האינטרנט, ואנחנו ב-WEB360 יודעים כיצד לנצל זאת באופן הטוב ביותר.