אם אתם מעוניינים באתר שעובד מצוין גם על סמארטפונים ויכול לשלב תכני וידאו ואודיו שעובדים במהירות וביעילות - אתם כנראה זקוקים לאתר שנבנה בתקן HTML5. הכל על שפת התכנות החדישה שסוחפת את עולם בניית האתרים

בניית אתרים ב-HTML5

אם אתם מעוניינים באתר שעובד מצוין גם על סמארטפונים ויכול לשלב תכני וידאו ואודיו שעובדים במהירות וביעילות - אתם כנראה זקוקים לאתר שנבנה בתקן HTML5. הכל על שפת התכנות החדישה שסוחפת את עולם בניית האתרים

שלושה מכל ארבעה ישראלים מחפשים מידע על שירותים ומוצרים דרך הסמארטפון שלהם. אם אתם מעוניינים שהם יגיעו לאתר החברה שלכם, ויישארו לגלוש בו - כדאי שתשקיעו באתר שמתוכנת ב-HTML5, שפת תגיות מתקדמת שמאפשרת לבנות אתרים עם מגוון יתרונות - התאמה לכל סוגי המסכים: הכל מאייפון, דרך גלקסי NOTE ועד למסכי מחשב גדולים; הפעלת סרטונים ואודיו ללא צורך בהתקני פלאש, ועוד. 

מה זה HTML?
HTML (ראשי תיבות של HyperText Markup Language) היא שפת תגיות שמשמשת מתכנתים ליצירת אתרי אינטרנט וניתן לקבוע באמצעותה את התצוגה, התוכן והעיצוב שלהם. שפה זו מתאימה לכל סוגי המערכות ומאפשרת הטמעה של "תסריטים" בדף, דבר שמאפשר אינטראקטיביות וגמישות למבחר מטרות. 

הילד הטרי והמוצלח במשפחת ה-HTML הוא ה-HTML5, שכולל רכיבים חדשים המאפשרים פיתוח ויישום של אפליקציות ואתרים חכמים.

האם אפשר להישאר מאחור?
כיום, אתרים רבים עדיין לא מתוכנתים ב-HTML5, אך חשוב להבין שכיום, עם גדילה מתמדת בכמות הגולשים דרך הסמארטפונים, העסק שלכם חייב להיות נוכח בכל מסך וכדאי לבנות לו אתר שיהיה איכותי גם בעוד שנתיים ושלוש, ויעבוד היטב אצל כל הגולשים.

באמצעות תקן ה-HTML5 ניתן לתקשר בין מכשירי הקצה, בין אם הם PC או סמארטפון, לבין השרתים. תקן זה מעניק גישה לממשקים של מיקום - GPS, מסכי מגע ועוד וכך הוא מעניק גמישות רבה בהתאמה לכל מכשיר שקיים כיום. בנוסף, בתור בעלי עסק תוכלו לממשק בין מאגר הנתונים שלכם או מערכת ה-CRM שברשותכם, על מנת לתקשר עם לקוחות רלוונטיים בדרך פשוטה ונוחה וכך לשפר את מערך השיווק והמכירות של העסק. 

בניית אתר עם יתרונות לטווח הרחוק
תכנות אתר בתקן HTML5 עולה בדרך כלל יותר מאתר בתקני HTML מוקדמים יותר. עם זאת, אתר כזה יחסוך לכם בעתיד - עלויות הפיתוח והתחזוקה יורדות הודות לאחזקת בסיס קוד אחיד לכל מכשירי הקצה. יתרון משמעותי נוסף, הוא העובדה שניתן לגשת לאתר או לאפליקציה של העסק שלכם דרך כל דפדפן - אין צורך בהורדת אפליקציות או תהליכים מסובכים. גולשים שמעוניינים בתוכן מסוים אך נרתעים משימוש בחנויות האפליקציות השונות יכולים לגשת לתכנים שלכם ללא כל מתווך - במהירות ובקלות. בנוסף, תוכלו לפרסם אפליקציות שונות ללא צורך בקבלת אישור, כך תיהנו מחשיפה לשוק.

אתרים בטכנולוגיית HTML5 מבית WEB360
אנו ב-WEB360 דוגלים בשימוש בטכנולוגיה הטובה ביותר עבור לקוחותינו, כזו שתסייע להם בשיווק ומיתוג לאורך שנים ארוכות. באופן טבעי, הצטרפנו לחברות המובילות בעולם שכבר עובדות בטכנולוגיית HTML5 ואנו מציעים בניית אתרים בתקן זה לכל לקוחותינו.